1. 44 resultados de búsqueda aproximadamente

1. 15/11/2022 · Florin Tănase chiar a discutat cu Becali despre antrenamente. MM Stoica a dezvăluit că Florin Tănase a trecut pe la Gigi Becali când a revenit în țară și i-a povestit acestuia, încânta, despre ce antrenamente face la Al Hazira. După discuția Gigi Becali a cerut intensificarea antrenamentelor și prelungirea perioadelor de pregătire.

2. 4/11/2022 · Florin Tănase, încă un gol în Emirate! Tănase a înscris în minutul 37, când a primit o pasă de la Ali Mabkhout și a rămas singur cu portarul lui Al Nasr. Românul a încercat să îl intimideze pe goalkeeper mai întâi cu o fentă, apoi a înscris cu un șut la firul ierbii, lângă bară.

3. 4/11/2022 · Atacantul român Florin Tănase a marcat un gol pentru Al-Jazira, care a învins-o pe Al Nasr cu scorul de 2-0 (1-0), vineri, în deplasare, într-un meci din etapa a noua a campionatului de fotbal al Emiratelor Arabe Unite.. Tănase a deschis scorul în min. 37, iar malianul Abdoulay Diaby a parafat victoria oaspeţilor (67).

4. 12/11/2022 · Florin Tănase (27 de ani), atacantul lui Al Jazira, a suferit o accidentare în ultimul meci al echipei sale, disputat vineri, contra celor de la Al Wahda (0-1), iar fostul golgheter din Liga 1 nu se va putea prezenta la reunirea tricolorilor.. Daniel Paraschiv, convocat de urgență la naționala României. FRF anunță că locul lui Florin Tănase va fi luat de Daniel Paraschiv (23 de ani ...

5. 15/10/2022 · Nicolae Dică i-a răspuns lui Florin Tănase . Gigi Becali a fost total nemulțumit de jocul echipei sale și a început să aibă semne de întrebare despre antrenamentele lui Nicolae Dică. Îndoiala omului de afaceri s-a accentuat mai mult după convorbirea cu Florin Tănase (27 ani), când fostul jucător al FCSB-ului i-a spus că pregăitea unui tehnician străin este cu totul la alt nivel.

6. 14/10/2022 · Exclusiv Gigi Becali a dezvăluit dialogul purtat cu Florin Tănase care l-a enervat pe Nicolae Dică articol scris de Digi Sport 14.10.2022, 15:48 . Gigi Becali (64 de ani) crede că antrenorii români sunt ”depășiți”, părere întărită și de un dialog purtat cu Florin Tănase (27 de ani).. Liga 1 Florin Tănase și Gigi Becali / Foto: Sport Pictures

7. 12/11/2022 · Florin Tănase s-a accidentat în meciul disputat vineri după-amiază între Al Jazira și Al Wahda, scor 0-1. A fost scos de pe teren în minutul 15. Florin Tănase s-a accidentat, iar Edi Iordănescu a convocat de urgență un jucător din Superliga! Cine îi va lua locul la echipa națională pentru amicalele cu Slovenia și Moldova