1. 6 de abr. de 2024 · Video të tjera. GOLAT/ Trazira në kryeqytet, Roma fiton 1-0 ndaj Lazio në derbi! Milan tri pikë kundër Leçes, Inter siguron zonën Champions. 6 Prill, 22:09. Superliga/ Të dielën supersfida Partizani-Vllaznia, trajneri i shkodranëve: Kënaqemi edhe me 1 pikë! Axhenda e javës së 30. 6 Prill, 16:58.

2. 6 de abr. de 2024 · Magnetët e kartave të Shqipërisë dhe top-takuesit: Taulant Seferi. Statistikat kryesore: Taulant Seferi bëri më shumë goditje se çdo lojtar tjetër shqiptar në kualifikueset e “EURO 2024”. Cikalleshi ishte i prirur për faulle dhe kartona të verdhë, por Taulant Seferi ishte vetë i bllokuar ngalojtarët kundërshtarë.

3. Hace 2 días · Taulant Seferi, vazhdon të shënojë gola në Emiratet e Bashkuara Arabe, aty ku është pjesë e skuadrës së Bani Yas. Sulmuesi shqiptar, ia doli të shënojë në fundin e pjesës së parë ndaj skuadrës së Hatta. Seferi i dha avantazhin skuadrës së tij, ndërsa më pas miqtë barazuan 2 minuta më vonë.

4. Hace 2 días · Taulant Seferi, is one of the attackers in the best shape of the moment as far as Albania is concerned. The red and black footballer was the absolute protagonist, with four goals, in the 4-2 victory that Bani Yas took over Hata, in the United Arab Emirates.

5. Hace 2 días · VIDEO/ “Vrastar” në zonë, Taulant Seferi shënon golin e nëntë . 2024-04-26 17:09:00, Sport CNA. Taulant Seferi, vazhdon të shënojë gola në Emiratet e Bashkuara Arabe, aty ku është pjesë e skuadrës së Bani Yas.

6. Hace 2 días · Taulant Seferi ka gjetur golin e 8 për këtë sezon në Emiratet e Bashkuara Arabe. Sulmuesi shqiptar ka gjetur rrjetën në përballjen mes Baynas dhe Hatta, e mbyllur në 45 minutat e para në shifrat 1-1. Goli i Seferit u realizua në shtesë, pas një skeme perfekte dhe kombinimeve të sakta të shokëve të ekipit.